Lula co po świecie hula
RSS
niedziela, 21 grudnia 2008

Radosnych Świąt wszystkim odwiedzającym życzy Lula.

1

2

wtorek, 16 grudnia 2008
Tagi do prezentów

Zrobiłam jeszcze trzy tagi do prezentów i oddam je w dobre ręce. Ponieważ do świąt zostało kilka dni, tym razem nie będzie losowania, tylko kto pierwszy wpisze się pod tą notką ten je otrzyma!

A więc kto pierwszy ten lepszy!!!

1

2

Od razu prosze o przesłanie adresu do wysyłki na: lula78@o2.pl

środa, 10 grudnia 2008
Mikołaj zawsze puka dwa razy

Pierwszy przedmikołajkowy prezent dostałam od Jasz, natomiast drugi dotarł na dzień przed 6 grudnia. Była to przesyłka od Lamarty. W gronie House of Art zorganizowałyśmy losowanie i każda z dziewczyn coś przygotowała na okazję mikołajek w wybranym przez osobę kolorze. U mnie był to turkusowy.

A oto prezenty jakie do mnie dotarły od Marty :D

Masosolna figurka pomalowana z chirurgiczna precyzja!

1

Wielki kot przytulak

2

oraz cudne kolczyki

3

Moją wylosowaną osobą była Sagitta, która niewiele odbiegła od mojego ulubionego koloru i zażyczyła sobie coś brązowego z domieszką turkusu. A oto co powstało:

5

4

6

7

8

Ho,ho,ho... w przyszłym roku też trzeba być grzecznym ;-)

poniedziałek, 08 grudnia 2008

Zapakowałam po kilka sztuk pierniczków i podarowałam wczoraj rodzince.

1

2

P.s sposób pakowania podtpatrzony od Jaszmurki :)

niedziela, 07 grudnia 2008
Losowanie

Zwyciężczynią do której pofruną zawieszki na prezenty jest... Latarnia_morska!!! Gratuluję Aga i oczywiście zawieszki zaraz pakuję i wysyłam :)

A oto przebieg losowania, żeby nie było ;-)

1

2

3

Obiecuję w tym tygodniu też coś przygotować, także zachęcam do zaglądania :)

sobota, 06 grudnia 2008
Ja pierniczę

Wczoraj upiekłam pierniczki, pierwszy raz w życiu! W całym domu pachniało korzennymi przyprawami. Narazie leżakują zamknięte w puszce i miękną, za kilka dni mają być dobre do schrupania, teraz można co najwyżej połamać sobie na nich zęby. Do świąt pewnie nie przetrwają, więc czeka mnie powtórka z zagniatania ciasta :)

1

2

czwartek, 04 grudnia 2008
Prezenty od Jaszmurki

W tym roku Mikołaj zwitał prędzej niż zwykle i skąd on wiedział, że ja taaaaaka grzeczna byłam przez ten rok ;-)

Otóż jakiś czas temu wygrałam w losowaniu u Jaszmurki i wczoraj otrzymałam od niej przesyłkę, a w niej cudny albumik ze zdjeciami z pierwszych wakacji z Wiktorkiem, do tego drewniany notesik i bardzo miły liścik :D

Rozwiewam wątpliwości pani Jaszmurkowej - jak to albumik miałby mi się nie podobać? Minimum ozdób nie oznacza wcale, że został zrobiony bez wysiłku. Doceniam i jeszcze raz pięknie dziękuję :*

Zapakowana przesyłka

1

Ale, ale ktoś próbuje się do niej dobrać

2

Przyłapany na gorącym uczynku :)

3

A oto albumik

4

5

6

7

8

9

10

Jejciu jak mi się marzy mieć takie albumiki ze zdjęciami i móc do nich zaglądać kiedy tylko najdzie mnie ochota, to nie to samo co wpatrywać się w zdjęcia na monitorze. Muszę się zmobilizowac i sama porobić takie albumy!!!

środa, 03 grudnia 2008
Lulołajki

Zrobiłam takie karneciki do prezentów i postanowiłam kogoś nimi obdarować. Wystarczy wpisać się do piątku 6 grudnia do godziny 24, a wśród komentujących wylosuję jedną osobę, która je otrzyma.

Karneciki są zrobione z cienkiego szarego papieru, wymiary to ok. 9x10 cm. Można je na przykład przywiązać do świątecznych prezentów.

To jak, ktoś chce??

1

2

3

4

Środek karnecika:

5

poniedziałek, 01 grudnia 2008
Hortensji czar

Udało mi się w tym roku ładnie zasuszyć hortensje, tak że nie starciły kolorów lub w nieznacznym stopniu. Stoją sobie teraz na szafkach kuchennych i mam nadzieje, że bedą cieszyć oko do następnego lata.

1

2

3