Lula co po świecie hula
RSS
poniedziałek, 29 października 2007
Booo

W tym tygodniu halloween, a ja czuję zbliżające się święta Bożego Narodzenia, w tym roku to uczucie zawitało nader wcześnie, może ma to również związek z innym oczekiwaniem...

Myspace Halloween Glitters, Myspace Halloween Graphics, Halloween Codes,  Myspace Halloween Comments, Halloween HTML, Halloween Graphics,  PMyspace Layouts,Dressupgames, Glitter Fills, Myspace Comments, HTML codes, Icons, Glitter Quotes, Pixels, Graphics, Dolls, & more!

piątek, 12 października 2007
ATC z "jesiennej" wymiany :)

PrzepySZnik Luli

Kolejnym odpakowanym prezentem była przesyłka od Eight. Miom oczom ukazał się śliczny notes zatytułowany "Przepysznik Luli". Od dawna myślałam sobie o takim do kuchennej szuflady, bo wszystki moje ulubione przepisy rozbiegły się gdzieś po szafkach i szufladkach, a szkoda, bo lubię gotować i czasem muszę się nieźle naszukać, żeby znaleźć jakiś konkretny. Teraz już ten problem zniknie. Wszystko będzie w najlepszym porządku spisane i posegregowane. Dziękuje Asiu to bardzo trafiony prezent.

1

2

3

4

Dodatkiem była kartka scrap z życzeniami urodzinowymi...

5

środa, 10 października 2007
Prezent od Lamarty

Pierwszy prezent przyszedł od Lamarty :) Śliczny "adreSZownik" z masosolnym kotkiem! Dodatkowo w przesyłce znalazł się zamówiony pingwinek i ATC Lamarty. Dostałam również pieczątki ogródkowe i swoje imię odbite na karteczkach! Napewno się przydadzą, dziekuje Martuś :))

2

1

3

4

5

Pamiętacie sówkową przesyłkę od Michelle?? A więc dokonałam rewanżu i w poniedziałek do Poznania pofrunęła paczuszka, która dopełniła naszej prezentowej wymiany :) Ogromnie się cieszę, że w trudnym dla Michelle czasie, choć troszkę poprawiła jej humor! 

A oto co znalazło się w przesyłce do Michelle:

kubeczek ręcznie malowany i podstawek-obrazek, łyżeczka do puszki z ulubioną herbatą lub kawą, karta z zakładką oraz albumik "SuSZkownik" na suszone kwiaty i liście. Chyba się spodobało...

1

2

3

4

5

6

7

czwartek, 04 października 2007
Rocznik 1978

Dziś obchodzę kolejną 18 :P

Taki oto scrapik zrobiła dla mnie Eight, sprawiła mi tym ogromną przyjemność, no i sówki nie mogło zabraknąć :D Dziękuję serdecznie!!

urodziny